kontakta oss

berätta för oss hur vi kan hjälpa dig

Kontakt

bibliotheca a/s
Banemarksvej 50 E, 2. våning
2605 Brøndby
Danmark

Org.nummer: DK29387540

Globala kontakt

tel: +45 70 27 10 08
e-post: Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den.

 

Support

tel: +46 840 83 91 45
e-post: Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den.

quickSupport

Vänligen klicka på ikonen här under om någon i vår support ber dig göra det. 

smartadmin

lokala avdelning

ledningsgruppen


 

Sven

Sven Mønsted Hilm

Managing Director

m: +45 21 28 78 36

e: s.hilm@bibliotheca.com

Mette

Mette Skaarup

Commercial Director

m: +45 31 33 38 92

e: m.skaarup@bibliotheca.com

Lau

Lau Rasmussen

Director open+ / Commerce

m: +45 40 89 96 99

e: l.rasmussen@bibliotheca.com

peter

Peter Lautrup

Director Interactive

m: +45 31 21 54 99

e: p.lautrup@bibliotheca.com

 
Julen

Tedde Julen

Head of Strategic Sales

m: +46 707 89 11 82

e: t.julen@bibliotheca.com

kenneth

Kenneth Stubban

Head of Customer Service

m: +45 70 27 10 08

e: k.stubban@bibliotheca.com

 
 
 

Försäljningsavdelningen | telefon: +46 8 40 83 9145

Madeleine

Madeleine Öfwerström

Account Manager

m : +46 703 83 09 80

e : m.ofwerstrom@bibliotheca.com


Peter Stiltjestrand

Account Manager

m: +46 707 61 61 25

e: p.Stiltjestrand@bibliotheca.com

Christina Sundkvist

Sales Consultant

m: +45 30 73 50 11

e: c.sundkvist@bibliotheca.com